V souvislosti s včerejšími pěti nařízeními vlády bych Vás chtěla informovat o naší výuce v následujícím období:
  • kurz pro dospělé běží zatím beze změny
  • kurzy EFM v úterý 16 h a čtcrtek 17h také beze změny (děti do 6 let věku)
  • ostatní kurzy musí na 14 dnů přejít na online
Poběžíme opět přes MS teams a to počínaje dnešním odpolednem (pátek 9. října 2020). Nikdo z nás to nečekal takto rychlé, ale bohužel se opatření vztahuje i náš klub a nemůžeme učit ani venku. Online výuku zvládáme a vždy se jí bráníme, upřednostňujeme osobní setkání a interakci. V tuhle chvíli výběr ale nemáme. Novým studentům přijdou emailem dnes/zítra instrukce k přihlášení: rezervujte si prosím cca 15 min na přihlášení se do systému, ideálně přes víkend ne těsně před výukovou hodinou. Help line přes víkend kdykoliv a všední dny 7:00- 8:00 a 18:00 – 20:00 nebo po dohodě jinak. V případě, že Váš student online výuku nekvituje, je možné si následující 2 online hodiny v Auksysu omluvit a následně, třeba i na jaro, nahradit v prezenční výuce. Za komplikace, které nemůžeme ovlivnit, se moc omlouváme.

Učebnice: zejména u starších studentů připravující se na Cambridge zkoušky – kt. si je nechali v učebně – bude možné vyzvednout dnes v 16 h nebo po telefonické dohodě (t. 776 116 936, Dolní Chabry rozvezu, případně co budu schopná i jinde).

Věříme, že se brzy budeme moci k výuce vrátit. Chceme pomoci ohroženým skupinám a nařízení dodržet, snad tím aspoň malinko pomůžeme. Nařízení jsou jasná a určitě je nebudeme jakkoliv obcházet.

Halloween: snad už bude režim uvolněn, plánované akce platí, včetně Halloween cookingu a velké rodinné hry venku. Doufáme, že omezení nebudou prodloužena. Případně vymyslíme i aktivity venku, bez shlukování, rébusy v terénu, i s rodiči.viz www.funglictine.cz

Děkujeme za Vaši loajalitu, pochopení a budeme se těšit na brzké osobní setkání. V případě dotazů mě, prosím, kdykoliv kontaktujte.

S přáním pevného zdraví a odhodlané mysli do dalších dnů,
Radka Mlynárová
Love this article? Share it: