LEKTOŘI

Radka Mlynárová

Majitelka Anglického klubu, s.r.o., máma 2 školáků, lektorka těch nejmenších a metodička klubu. Osobním rozvojem, personalistikou se zaobírá 15 let. Ví, jak rozvíjet a naučit děti i dospělé. Neumí všechno sama, ale ví s kým spolupracovat a co studenty může trápit. Pochvaly známým, stížnosti na její hlavu:-)…

Markéta Frýbová

Markéta vystudovala knihovnictví a informační vědu, nakonec však dala přednost jazykům. Angličtině se věnuje od dětství, nejdříve v roli studenta, posledních 15 let v roli učitele jazykových kurzů pro dospělé. Na rodičovské dovolené si uvědomila, jak moc ji baví práce s dětmi a začala se více věnovat angličtině pro děti. Ráda pro děti vymýšlí různé hry a těší ji sledovat jejich zaujetí a bezprostřednost. Má ráda turistiku, hory, literaturu, cestování a samozřejmě jazyky. Kromě angličtiny ještě mluví částečně německy, švédsky a španělsky.

Sophie Meklons

Sophie se narodila v Austrálii a po ukončení studia na taneční akademii, získala i kvalifikaci v pedagogii. Posledních deset let strávila převážně v Evropě. Sophie miluje interakci s dětmi, zábavu, poznávání nových lidí, sdílení zkušeností, otevírání nových obzorů a sledování růstu svých svěřenců. Sophie, tanečnice a milovnice přírody, má radost, když může některé z těchto elementů zapojit do svých hodin – ať už v podobě pohybu, konverzací, tvoření, nebo jen čistým potěšením z učení.

Kathryn Hume Čvančarová

Kathryn je rodilá mluvčí z Newcastle, Austrállie. Dokončila bakalářské studium v divadelním umění a filmová studia v Newcastlu v roce 1999. Kathryn učila v divadle anglického jazyka v Austrálii, V. Británii, Francii, Rakousku a České republice. Navíc je Kathryn zkušenou lektorkou anglického jazyka dětí i dospělých – pracovala jako učitelka v mateřské škole i jako soukromý lektor. Kathryn má ráda, když jsou její hodiny plné zábavy, zajímavé, dávající studentům sebejistotu a smělost – entusiasmus – ve snaze zlepšovat svou angličtinu.

Jiří Koubek

Jirka je vysokoškolský učitel politologie na Karlově Univerzitě, ale vůbec byste to do něj neřekli. Je vtipný, pragmatický, kamarádský, velmi dobře na něj reagují i adolescenti:-) Překládá také z angličtiny (např. Ian Shapiro: The Real World of Democratic Theory). Vedle angličtiny hovoří také španělsky, německy, polsky a částečně francouzsky. Má rád cestování, sporty (cyklistika, plavání, lyžování), čtení a hudbu. Učí u nás větší děti a dospělé, jak sám říká: “Ty mrňousky bych opravdu nezvládl!” 🙂